Zápich hvězda, svícen, V
Kód: 68421Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Zapichovací dekorace jsou originálním a kreativním způsobem, jak ozdobit váš dort, květináč, vázu, nebo stůl. V našem e-shopu najdete zapichovací dekorace všech druhů, od zvířátek, přes stavební stroje, až po srdíčka. Naše zapichovací dekorace jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů. Nabízíme vám zapichovací dekorace různých velikostí, barev a designů, které se hodí do každého stylu a příležitosti. Ať už hledáte zapichovací dekorace na Vánoce, Velikonoce, narozeniny, nebo svatbu, u nás si určitě vyberete. Prohlédněte si naši nabídku zapichovacích dekorací a objednejte si je ještě dnes za výhodné ceny.
Obecný rozměr:
Země původu: QU
Výrobce/Dovozce do EU:
Kunstgewerbe Gehlmann GmbH & Co. KG
Raiffeisenstraße 11
48734 Reken (Maria-Veen)
Německo
e-mail: info@kunstgewerbe-gehlmann.de
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svícny, lucerny vánočníHvězda |
|---|---|
| EAN: | 4044924540477 |
| Motiv: | Hvězda |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
| Váha: | 0,3 kg |
| KÓD: | ZGE-21904232 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ego Dekor – dekorace s charakterem
Ego Dekor přináší na český a slovenský trh bytové a zahradní doplňky, které spojují přírodní materiály, funkčnost a nadčasový design.
V našich kolekcích najdete produkty z ratanu, kovu, keramiky, skla i dřeva. Pečlivě vybíráme věci, které mají smysl – nejen krásně vypadají, ale zároveň dobře slouží v každodenním životě.
Typické jsou pro nás ikonické domečky, ratanové doplňky, dekorace do interiéru i zahrady nebo svíčky inspirované skandinávským stylem. Produkty vznikají v různých částech světa – od Evropy až po Indonésii či Vietnam – a některé z nich také vznikají s láskou přímo v Čechách.
| Výrobní společnost : | Ego dekor s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Česká republika www.egodekor.cz |
| E-mail : | egodekor@egodekor.cz |
-1.png)