Tác oválný 41cm, PACIFICA, Christmas Tree
Kód: 108896Související produkty
Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podnosy a tácyPACIFICA |
|---|---|
| Kolekce: | PACIFICA |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Hloubka: | 0 cm |
| KÓD: | ZCF-SOA411-CHT |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Casafina – moderní styl z rodiny Costa Nova
Značka Casafina patří do stejné rodiny jako portugalská keramika Costa Nova. Navazuje na její kvalitu a řemeslné zpracování, ale přináší ještě o něco modernější a minimalistický styl.
Kolekce Casafina jsou navržené tak, aby byly krásné na pohled a zároveň praktické pro každodenní používání. Skvěle se kombinují s ostatním nádobím a pomáhají vytvářet přirozeně harmonický stůl.
značka z rodiny Costa Nova
moderní design
praktické stolování
Kolekce Casafina
| Výrobní společnost : | Grestel - Produtos Cerâmicos S.A. |
|---|---|
| Adresa : | Zona Industrial de Vagos, Lote 78, 3840-385 Vago Portugalsko |
| E-mail : | costanova@costanova.pt |
-1.png)