Svícen na vysokou svíčku, 6,5x6,5x15cm, ks
Kód: 87812Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Svícny a lucerny jsou nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem každého interiéru. V našem e-shopu najdete široký výběr svícnů a luceren různých tvarů, velikostí, materiálů a barev, které se hodí do každého stylu bydlení. Ať už hledáte romantické svícny pro intimní večeři, moderní lucerny pro osvětlení terasy, nebo originální krby a ohniště pro zvýšení útulnosti vašeho domova, nebo zahrady, v naší nabídce najdete to pravé. Naše svícny a lucerny jsou vyrobeny z kvalitních a bezpečných materiálů, jako je kov, sklo, dřevo, keramika apod. Některé z nich jsou navíc vybaveny vonnými svíčkami, které vytvoří příjemnou atmosféru a napomohou k relaxaci. Jsou také skvělým dárkem pro vaše blízké, kteří ocení jejich krásu a funkčnost. Prohlédněte si naši nabídku svícnů a luceren a objednejte si je ještě dnes za výhodné ceny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svícny, lucerny vánočníVánoce |
|---|---|
| EAN: | 4044924664326 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Váha: | 0,3 kg |
| KÓD: | ZGE-22203343 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ego Dekor – dekorace s charakterem
Ego Dekor přináší na český a slovenský trh bytové a zahradní doplňky, které spojují přírodní materiály, funkčnost a nadčasový design.
V našich kolekcích najdete produkty z ratanu, kovu, keramiky, skla i dřeva. Pečlivě vybíráme věci, které mají smysl – nejen krásně vypadají, ale zároveň dobře slouží v každodenním životě.
Typické jsou pro nás ikonické domečky, ratanové doplňky, dekorace do interiéru i zahrady nebo svíčky inspirované skandinávským stylem. Produkty vznikají v různých částech světa – od Evropy až po Indonésii či Vietnam – a některé z nich také vznikají s láskou přímo v Čechách.
| Výrobní společnost : | Ego dekor s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Česká republika www.egodekor.cz |
| E-mail : | egodekor@egodekor.cz |
-1.png)