Dekorace Květina, růžová, V
Kód: 67315Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
SETY
Produkty, které máme označené jako SET:
• Minimální objednávka je počet kusů zobrazených na fotografii
• Získáte všechny zobrazené kusy
Oslavte změnu ročního období a dodávejte svému domovu novou atmosféru s naší širokou kolekcí dekorací na postavení. Naše dekorace přinášejí do vašeho prostoru radost a harmonii, ať už jde o konec zimy, příchod jara nebo jakýkoliv jiný okamžik.
Obecný rozměr: 10,5x36x4
Země původu: IN
Výrobce/Dovozce do EU:
Kunstgewerbe Gehlmann GmbH & Co. KG
Raiffeisenstraße 11
48734 Reken (Maria-Veen)
Německo
e-mail: info@kunstgewerbe-gehlmann.de
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květinové motivy, houby |
|---|---|
| EAN: | 4044924509856 |
| Barva: | růžová |
| Událost: | Den matek |
| Sezóna: | Jaro |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Váha: | 21,12 kg |
| KÓD: | ZGE-11904063 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ego Dekor – dekorace s charakterem
Ego Dekor přináší na český a slovenský trh bytové a zahradní doplňky, které spojují přírodní materiály, funkčnost a nadčasový design.
V našich kolekcích najdete produkty z ratanu, kovu, keramiky, skla i dřeva. Pečlivě vybíráme věci, které mají smysl – nejen krásně vypadají, ale zároveň dobře slouží v každodenním životě.
Typické jsou pro nás ikonické domečky, ratanové doplňky, dekorace do interiéru i zahrady nebo svíčky inspirované skandinávským stylem. Produkty vznikají v různých částech světa – od Evropy až po Indonésii či Vietnam – a některé z nich také vznikají s láskou přímo v Čechách.
| Výrobní společnost : | Ego dekor s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Česká republika www.egodekor.cz |
| E-mail : | egodekor@egodekor.cz |
-1.png)