Talíř dezertní, olivově zelená, pr. 20cm
Kód: 50212Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Hledáte originální, stylové a kvalitní talíře pro váš domov? Pak jste na správném místě! V naší nabídce najdete výběr kvalitních talířů z recyklovaného skla. Recyklované sklo je nejen krásný, ale především udržitelný materiál, který snižuje energetickou náročnost výroby a objem emisí. Naše talíře z recyklovaného skla jsou nejen praktické, ale i krásné. Můžete je používat samostatně nebo je kombinovat s dalšími produkty z recyklovaného skla z naší nabídky, jako jsou různé misky, skleničky, džbány, lahve nebo karafy. Naše nabídka obsahuje talíře různých tvarů, velikostí, barev a designů, které se hodí do každé kuchyně, jídelny, obýváku nebo zahrady. Ať už hledáte mělké talíře, hluboké talíře, dezertní talíře, servírovací talíře nebo talíře s poklopem, u nás si určitě vyberete. Objednejte si ještě dnes a stolujte se stylem.
Obecný rozměr: pr.20x2cm
Země původu: ES
Výrobce/Dovozce do EU:
Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dezertní talíře, talířky na pečivo, podšálky |
|---|---|
| EAN: | 8596056579963 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | sklo |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Hloubka: | Zatím nevyplněno |
| Váha: | 0,5 kg |
| KÓD: | ZML-8022C012 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ego Dekor – dekorace s charakterem
Ego Dekor přináší na český a slovenský trh bytové a zahradní doplňky, které spojují přírodní materiály, funkčnost a nadčasový design.
V našich kolekcích najdete produkty z ratanu, kovu, keramiky, skla i dřeva. Pečlivě vybíráme věci, které mají smysl – nejen krásně vypadají, ale zároveň dobře slouží v každodenním životě.
Typické jsou pro nás ikonické domečky, ratanové doplňky, dekorace do interiéru i zahrady nebo svíčky inspirované skandinávským stylem. Produkty vznikají v různých částech světa – od Evropy až po Indonésii či Vietnam – a některé z nich také vznikají s láskou přímo v Čechách.
| Výrobní společnost : | Ego dekor s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Česká republika www.egodekor.cz |
| E-mail : | egodekor@egodekor.cz |
-1.png)