Talíř dekorační, plast, červená/černá, pr.33x2cm, ks
Kód: 68095Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Dekorativní talíře jsou skvělým způsobem, jak ozdobit váš stůl, komodu nebo stěnu. V našem e-shopu najdete dekorativní talíře různých stylů, materiálů a motivů, které se hodí do každého interiéru. Ať už máte rádi klasický, moderní, nebo retro styl, v naší nabídce najdete to pravé pro vás. Naše dekorativní talíře jsou vyrobeny z kvalitní keramiky, plastu, nebo dřeva a jsou opatřeny nápaditými vzory a barvami. Dekorativní talíře jsou také skvělým dárkem pro vaše přátele a rodinu, kteří ocení jejich krásu a originalitu. Prohlédněte si naši nabídku dekorativních talířů a objednejte si je ještě dnes za výhodné ceny.
Obecný rozměr:
Země původu: QU
Výrobce/Dovozce do EU:
Kunstgewerbe Gehlmann GmbH & Co. KG
Raiffeisenstraße 11
48734 Reken (Maria-Veen)
Německo
e-mail: info@kunstgewerbe-gehlmann.de
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační talíře |
|---|---|
| EAN: | 4044924461949 |
| Barva: | červená |
| Materiál: | plast |
| Šířka: | 33 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Hloubka: | Zatím nevyplněno |
| Váha: | 0,32 kg |
| KÓD: | ZGE-21702206 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ego Dekor – dekorace s charakterem
Ego Dekor přináší na český a slovenský trh bytové a zahradní doplňky, které spojují přírodní materiály, funkčnost a nadčasový design.
V našich kolekcích najdete produkty z ratanu, kovu, keramiky, skla i dřeva. Pečlivě vybíráme věci, které mají smysl – nejen krásně vypadají, ale zároveň dobře slouží v každodenním životě.
Typické jsou pro nás ikonické domečky, ratanové doplňky, dekorace do interiéru i zahrady nebo svíčky inspirované skandinávským stylem. Produkty vznikají v různých částech světa – od Evropy až po Indonésii či Vietnam – a některé z nich také vznikají s láskou přímo v Čechách.
| Výrobní společnost : | Ego dekor s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Česká republika www.egodekor.cz |
| E-mail : | egodekor@egodekor.cz |
-1.png)