Pumpička na mýdlo|krém pr.6x12cm|0,2L, TOSCANA BATH, bílá/krémová|Aglio|Casafina
Kód: 90378Související produkty
Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Casafina je portugalská značka, která nabízí kvalitní a stylové produkty pro domácnost. Mezi její oblíbené kolekce patří i doplňky do koupelny, které zahrnují misky na mýdlo, dávkovače na mýdlo nebo sprchový gel a kelímky. Všechny tyto produkty jsou vyrobeny z jemné kameniny, která je odolná, snadno se čistí a zároveň působí elegantně. Doplňky do koupelny Casafina mají jednoduchý a moderní design, který se hodí do každé koupelny. Můžete si vybrat z různých barev a vzorů, které se dají snadno kombinovat. Doplňky do koupelny Casafina jsou také skvělým dárekem pro vaše blízké, kteří ocení jejich kvalitu a originalitu. Objednejte si doplňky do koupelny Casafina ještě dnes a užijte si pohodlí a atmosféru domova.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nádoby do koupelny |
|---|---|
| Materiál: | |
| Šířka: | 0 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Hloubka: | 0 cm |
| KÓD: | ZCF-COD121-CRM |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Casafina – moderní styl z rodiny Costa Nova
Značka Casafina patří do stejné rodiny jako portugalská keramika Costa Nova. Navazuje na její kvalitu a řemeslné zpracování, ale přináší ještě o něco modernější a minimalistický styl.
Kolekce Casafina jsou navržené tak, aby byly krásné na pohled a zároveň praktické pro každodenní používání. Skvěle se kombinují s ostatním nádobím a pomáhají vytvářet přirozeně harmonický stůl.
| Výrobní společnost : | Grestel - Produtos Cerâmicos S.A. |
|---|---|
| Adresa : | Zona Industrial de Vagos, Lote 78, 3840-385 Vago Portugalsko |
| E-mail : | costanova@costanova.pt |
-1.png)