Prostírka oválná 39x39, šedá
Kód: 48343Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Hledáte stylové a praktické doplňky do vaší kuchyně nebo jídelny? Pak si nenechte ujít naši nabídku od renomovaného výrobce Van den Leeden. Tyto produkty jsou ručně vyráběny z kvalitního ratanu a proutí, které dodávají vašemu stolování přírodní a útulný nádech. Podložky, podnosy a prostírky od Van den Leeden jsou nejen krásné, ale i funkční. Můžete je použít na podávání nápojů, jídel, dezertů nebo jako dekoraci na stole. Díky různým velikostem, tvarem a barvám si jistě najdete ten pravý kousek pro vaše potřeby.
Van den Leeden je holandská rodinná společnost s více než 100 letou tradicí v oboru ratanového a proutěného zboží. Jejich produkty jsou vyráběny v Indonésii pod rukama zkušených řemeslníků, kteří dbají na každý detail. Van den Leeden nabízí nejen podložky, podnosy, prostírky, ale také koše, květináče, nábytek a další doplňky pro dům i zahradu. Podlehněte kouzlu přírodních materiálů a kvalitní ruční práce.
Podívejte se na naši nabídku produktů od Van den Leeden a objednejte si ještě dnes ten pravý doplněk pro váš domov, nebo zahradu.
Obecný rozměr: pr. 39 x v. 0,3 cm
Země původu: ID
Ruční zpracování:
Každý ratanový výrobek je ručně zpracovaný, a proto je každý kus originál. Uváděné rozměry mají toleranci ±3 cm a hmotnost je orientační. Ratan doporučujeme používat v interiéru nebo v krytých venkovních prostorách, kde si zachová svou krásu a odolnost co nejdéle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ubrusy, prostírkyšedášedá |
|---|---|
| EAN: | 8714763249973 |
| Barva: | šedá |
| Šířka: | 39 cm |
| Výška: | Zatím nevyplněno |
| Hloubka: | 39 cm |
| Váha: | 0,31 kg |
| KÓD: | ZVL-800459 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ego Dekor – dekorace s charakterem
Ego Dekor přináší na český a slovenský trh bytové a zahradní doplňky, které spojují přírodní materiály, funkčnost a nadčasový design.
V našich kolekcích najdete produkty z ratanu, kovu, keramiky, skla i dřeva. Pečlivě vybíráme věci, které mají smysl – nejen krásně vypadají, ale zároveň dobře slouží v každodenním životě.
Typické jsou pro nás ikonické domečky, ratanové doplňky, dekorace do interiéru i zahrady nebo svíčky inspirované skandinávským stylem. Produkty vznikají v různých částech světa – od Evropy až po Indonésii či Vietnam – a některé z nich také vznikají s láskou přímo v Čechách.
| Výrobní společnost : | Ego dekor s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Česká republika www.egodekor.cz |
| E-mail : | egodekor@egodekor.cz |
-1.png)