Pítko pro ptáky s ptáčky, keramika, modrá/hněd
Kód: 83168Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Pokud máte rádi zvířata a chcete jim poskytnout pohodlí a péči, pak jste na správném místě. V naší nabídce najdete různá krmítka, pítka a lázně pro ptáčky, které dokáží vytvořit útulné a atraktivní prostředí pro vaše zvířecí přátele a zároveň oživit a zkrášlit vaši zahradu. Každý produkt z našeho katalogu je pečlivě navržen s ohledem na detail, estetiku a kvalitu. Zároveň jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí a s použitím trvanlivých materiálů, abyste si mohli užívat jejich krásu po mnoho sezón. Podívejte se na naši širokou nabídku a objednejte si ještě dnes.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ptačí pítka, koupátka |
|---|---|
| EAN: | 4044924630574 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | keramika |
| Umístění: | Terasa, Zahrada |
| Šířka: | 33 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Hloubka: | 6 cm |
| Váha: | 1,98 kg |
| KÓD: | ZGE-12203118 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ego Dekor – dekorace s charakterem
Ego Dekor přináší na český a slovenský trh bytové a zahradní doplňky, které spojují přírodní materiály, funkčnost a nadčasový design.
V našich kolekcích najdete produkty z ratanu, kovu, keramiky, skla i dřeva. Pečlivě vybíráme věci, které mají smysl – nejen krásně vypadají, ale zároveň dobře slouží v každodenním životě.
Typické jsou pro nás ikonické domečky, ratanové doplňky, dekorace do interiéru i zahrady nebo svíčky inspirované skandinávským stylem. Produkty vznikají v různých částech světa – od Evropy až po Indonésii či Vietnam – a některé z nich také vznikají s láskou přímo v Čechách.
| Výrobní společnost : | Ego dekor s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Česká republika www.egodekor.cz |
| E-mail : | egodekor@egodekor.cz |
-1.png)