Pítko na noze BATHROS, pr.47x54cm, Glaucous, ks
Kód: 106003Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Ručně vyráběné zahradní pítko|koupátko pro ptáky je krásným doplňkem pro klidné zákoutí.
Vypalované při vysokých teplotách, mrazuvzdorné, s glazovaným povrchem a pevnou konstrukcí.
Působí přirozeně a zároveň stylově – ladí s květináči z kolekce Ego dekor.
Mrazuvzdornost – použitý materiál a jeho vypalování při 1100 °C po dobu delší než 72 hodin zajišťuje celoroční venkovní použití, a to i během mrazivých zim.
Ruční výroba – každý kus je originál s jemnými odchylkami v glazuře a tvaru.
Barevná stabilita – díky použité technologii zůstává glazura dlouhodobě krásná.
Výroba: Vietnam
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ptačí pítka, koupátka |
|---|---|
| EAN: | 8596056617368 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | keramika |
| Umístění: | Zahrada |
| Šířka: | 47 cm |
| Výška: | 54 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Váha: | 12 kg |
| KÓD: | ZRP-INB5805-0043GL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ego Dekor – dekorace s charakterem
Ego Dekor přináší na český a slovenský trh bytové a zahradní doplňky, které spojují přírodní materiály, funkčnost a nadčasový design.
V našich kolekcích najdete produkty z ratanu, kovu, keramiky, skla i dřeva. Pečlivě vybíráme věci, které mají smysl – nejen krásně vypadají, ale zároveň dobře slouží v každodenním životě.
Typické jsou pro nás ikonické domečky, ratanové doplňky, dekorace do interiéru i zahrady nebo svíčky inspirované skandinávským stylem. Produkty vznikají v různých částech světa – od Evropy až po Indonésii či Vietnam – a některé z nich také vznikají s láskou přímo v Čechách.
| Výrobní společnost : | Ego dekor s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Česká republika www.egodekor.cz |
| E-mail : | egodekor@egodekor.cz |
-1.png)