Pelíšek pro psa s okrajem 90x70x22cm, DOG COCOON, anthracite
Kód: 82068Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pelíšky |
|---|---|
| EAN: | 8717237162082 |
| Barva: | šedá |
| Kolekce: | DOG COCOON |
| Pro koho: | Střední pes, Velký pes |
| Druh pelíšku: | Pelíšek s okrajem |
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Hloubka: | 22 cm |
| Váha: | 2,9 kg |
| KÓD: | ZVB-43242.907022.39 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ego Dekor – dekorace s charakterem
Ego Dekor přináší na český a slovenský trh bytové a zahradní doplňky, které spojují přírodní materiály, funkčnost a nadčasový design.
V našich kolekcích najdete produkty z ratanu, kovu, keramiky, skla i dřeva. Pečlivě vybíráme věci, které mají smysl – nejen krásně vypadají, ale zároveň dobře slouží v každodenním životě.
Typické jsou pro nás ikonické domečky, ratanové doplňky, dekorace do interiéru i zahrady nebo svíčky inspirované skandinávským stylem. Produkty vznikají v různých částech světa – od Evropy až po Indonésii či Vietnam – a některé z nich také vznikají s láskou přímo v Čechách.
přírodní materiály
dekorace pro domov i zahradu
nadčasový styl
Kde najdete produkty Ego Dekor
| Výrobní společnost : | Ego dekor s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Česká republika www.egodekor.cz |
| E-mail : | egodekor@egodekor.cz |
-1.png)