Obal na květináč, mořská tráva, přírodní/černá, pr.22x18cm
Kód: 77638Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Hledáte originální doplněk ke květináči? Co takhle ručně vyrobené obaly a koše z přírodních materiálů od renomované holandské společnosti? Tyto obaly a koše na květináče je součástí kolekce, která kombinuje recyklovaný plastový květináč a ručně pletený ratanový košík. Tento design je odolný a stylový a dodá vašemu domovu nebo zahradě krásný nádech venkovské pohody. je rodinná firma, která se více než 100 let věnuje výrobě košíků, nábytku a dekorací z přírodních a ekologických materiálů. Vyrábí, inovuje a dodává produkty nejvyšší kvality, které odpovídají nejnovějším trendům v bytovém a zahradním designu. Objednejte si svůj obal na květináč od ještě dnes a užijte si jeho krásu a funkčnost.
Obecný rozměr: pr. 22 x v. 18 cm
Země původu: ID
Ruční zpracování:
Každý ratanový výrobek je ručně zpracovaný, a proto je každý kus originál. Uváděné rozměry mají toleranci ±3 cm a hmotnost je orientační. Ratan doporučujeme používat v interiéru nebo v krytých venkovních prostorách, kde si zachová svou krásu a odolnost co nejdéle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče z přírodnin |
|---|---|
| EAN: | 8714763317597 |
| Barva: | přírodní |
| Materiál: | mořská tráva |
| Druh rostliny: | pro velké rostliny |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Hloubka: | 22 cm |
| Váha: | 0,25 kg |
| KÓD: | ZVL-118610 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ego Dekor – dekorace s charakterem
Ego Dekor přináší na český a slovenský trh bytové a zahradní doplňky, které spojují přírodní materiály, funkčnost a nadčasový design.
V našich kolekcích najdete produkty z ratanu, kovu, keramiky, skla i dřeva. Pečlivě vybíráme věci, které mají smysl – nejen krásně vypadají, ale zároveň dobře slouží v každodenním životě.
Typické jsou pro nás ikonické domečky, ratanové doplňky, dekorace do interiéru i zahrady nebo svíčky inspirované skandinávským stylem. Produkty vznikají v různých částech světa – od Evropy až po Indonésii či Vietnam – a některé z nich také vznikají s láskou přímo v Čechách.
| Výrobní společnost : | Ego dekor s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Česká republika www.egodekor.cz |
| E-mail : | egodekor@egodekor.cz |
-1.png)