Květináč SABA, pr.50x89cm, Moss Green, ks
Kód: 105612Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Vysoký květináč s čistými liniemi, vhodný jako dominantní prvek na zahradu i ke vchodovým dveřím.
Mrazuvzdorný, s odtokovým otvorem.
Vyroben z těžké vietnamské kameniny, díky čemuž je velice stabilní, glazura zůstává dlouhodobě krásná.
Pro použití na balkoně nebo terase doporučujeme doplnit o misku pod květináč.
* Mrazuvzdornost – použitý materiál a jeho vypalování při 1100 °C po dobu delší než 72 hodin zajišťuje celoroční venkovní použití, a to i během mrazivých zim.
* Ruční výroba – každý kus je originál s jemnými odchylkami v glazuře a tvaru.
* Barevná stabilita – díky použité technologii zůstává glazura dlouhodobě krásná.
* Variabilita – bohatý výběr velikostí, tvarů a barev ladících se zahradou i interiérem.
* Univerzální použití – pro zahradu, balkon i interiér.
* Odtokový otvor – zdravé prostředí pro kořeny, ochrana před přemokřením.
Výroba: Vietnam
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mrazuvzdorné květináče |
|---|---|
| EAN: | 8596056613445 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | keramika |
| Druh rostliny: | pro venkovní rostliny, pro velké rostliny, pro solitérní rostliny, pro stromky a keře |
| Šířka: | 50 cm |
| Výška: | 89 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Váha: | 61,5 kg |
| KÓD: | ZRP-GLK2268-0050MO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ego Dekor – dekorace s charakterem
Ego Dekor přináší na český a slovenský trh bytové a zahradní doplňky, které spojují přírodní materiály, funkčnost a nadčasový design.
V našich kolekcích najdete produkty z ratanu, kovu, keramiky, skla i dřeva. Pečlivě vybíráme věci, které mají smysl – nejen krásně vypadají, ale zároveň dobře slouží v každodenním životě.
Typické jsou pro nás ikonické domečky, ratanové doplňky, dekorace do interiéru i zahrady nebo svíčky inspirované skandinávským stylem. Produkty vznikají v různých částech světa – od Evropy až po Indonésii či Vietnam – a některé z nich také vznikají s láskou přímo v Čechách.
| Výrobní společnost : | Ego dekor s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Česká republika www.egodekor.cz |
| E-mail : | egodekor@egodekor.cz |
-1.png)