Hrnek 0,5L, SCOTIA, béžová|Crystal
Kód: 99725Související produkty
Detailní popis produktu
Výhradní dodavatel do ČR a SK:Ego dekor s.r.o.
Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy
Česká republika
e-mail: egodekor@egodekor.cz
www.egodekor.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky a šálky, SCOTIA |
|---|---|
| Kolekce: | SCOTIA |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Hloubka: | 0 cm |
| KÓD: | ZCF-2KSC141-CRY |
Hrnky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Různé tvary, barvy, vzory. Ideální na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a další.
Hrnky La Rochere - sklo a keramika s francouzským šarmem. Užijte si svou kávu, čaj nebo kakao v hrncích z různých kolekcí a dekorů. Pohodlné, odolné, vhodné do myčkoy. Objednejte si ještě dnes a užijte si francouzskou eleganci a kvalitu.
Hrnky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Různé tvary, barvy, vzory. Ideální na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a další.
Hrnky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Různé tvary, barvy, vzory. Ideální na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a další.
Hrnky a šálky Casafina: kvalita, design, originalita. Jemná, odolná kamenina. Různé barvy, vzory, tvary. Pro každý nápoj a příležitost.
Hrnky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Různé tvary, barvy, vzory. Ideální na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a další.
Hrnky a šálky Casafina: kvalita, design, originalita. Jemná, odolná kamenina. Různé barvy, vzory, tvary. Pro každý nápoj a příležitost.
Hrnky a šálky Casafina: kvalita, design, originalita. Jemná, odolná kamenina. Různé barvy, vzory, tvary. Pro každý nápoj a příležitost.
Hrnky a šálky Casafina: kvalita, design, originalita. Jemná, odolná kamenina. Různé barvy, vzory, tvary. Pro každý nápoj a příležitost.
Hrnky a šálky Casafina: kvalita, design, originalita. Jemná, odolná kamenina. Různé barvy, vzory, tvary. Pro každý nápoj a příležitost.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ego Dekor – dekorace s charakterem
Ego Dekor přináší na český a slovenský trh bytové a zahradní doplňky, které spojují přírodní materiály, funkčnost a nadčasový design.
V našich kolekcích najdete produkty z ratanu, kovu, keramiky, skla i dřeva. Pečlivě vybíráme věci, které mají smysl – nejen krásně vypadají, ale zároveň dobře slouží v každodenním životě.
Typické jsou pro nás ikonické domečky, ratanové doplňky, dekorace do interiéru i zahrady nebo svíčky inspirované skandinávským stylem. Produkty vznikají v různých částech světa – od Evropy až po Indonésii či Vietnam – a některé z nich také vznikají s láskou přímo v Čechách.
| Výrobní společnost : | Ego dekor s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Česká republika www.egodekor.cz |
| E-mail : | egodekor@egodekor.cz |
-1.png)