Talíř LYONNAIS CREUSE GM   (ZLA-621601)

Talíře La Rochere - sklo a keramika s francouzským šarmem. Vyberte si z kolekcí Bee, Fleur de Lys, Perigord, Belle Ile nebo Bistrot. Odolné, vhodné do myčky. Objednejte si ještě dnes a užijte si francouzskou eleganci a kvalitu.
Kolekce Lyonnais od La Rochere je historické a elegantní skleněné nádobí s reliéfním vzorem, inspirované francouzskou renesancí a uměním, ideální pro servírování různých pokrmů a nápojů.
Prodejní cena s DPH / ks
246,00 Kč
Kolekce Lyonnais od La Rochere je skleněné nádobí, které vás nadchne svou historií a elegancí. Kolekce Lyonnais je tvořena sklenicemi, karafami a miskami, které jsou zdobeny reliéfním vzorem, který připomíná mozaiku. Tento vzor je inspirován starobylým francouzským designem z 19. století, který odráží umění a kulturu Florentské renesance. Kolekce Lyonnais je ideální pro servírování vody, vína, džusu, limonády, čaje, kávy, polévek, salátů, dezertů a dalších pokrmů a nápojů.

La Rochere je nejstarší sklárna v Evropě, která byla založena v roce 1475 v regionu Franche-Comté. Sklárna se pyšní dlouhou a bohatou historií, která je spojena s francouzskou kulturou a uměním. La Rochere dodnes zachovává ruční výrobu a tradiční postupy, které zaručují vysokou kvalitu a originalitu jejích výrobků. La Rochere je také známá svou spoluprací s mladými a talentovanými designéry, kteří přinášejí do kolekcí moderní a inovativní prvky.

Pokud si chcete pořídit kolekci Lyonnais od La Rochere, můžete ji najít na našem e-shopu, kde nabízíme široký výběr skleněného nádobí této prestižní značky. Na našem e-shopu najdete také další informace o historii, výrobě a péči o sklo La Rochere. Objednejte si ještě dnes a užijte si kouzlo francouzského skla u vás doma. Kolekce Lyonnais je nejen skvělým doplňkem vaší kuchyně, ale také vynikajícím dárkem pro každého, kdo ocení kvalitu a krásu skla s francouzským šarmem. La Rochere nabízí širokou škálu talířů z lisovaného skla nebo keramiky, které jsou vhodné pro každodenní použití i pro slavnostní příležitosti. Můžete si vybrat z různých kolekcí, jako je Bee, Fleur de Lys, Perigord, Belle Ile nebo Bistrot, které odrážejí francouzský styl a šarm. Talíře La Rochere jsou odolné, snadno se čistí a lze je použít v myčce nádobí nebo v mikrovlnné troubě. Objednejte si je ještě dnes na našem e-shopu a užijte si francouzskou eleganci a kvalitu na vašem stole.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
ZLA-621601
Čistá váha v kg:
0,000
Váha vč. obalu v kg:
0,000
Barva:
čirá
Šířka v cm:
24
Výška v cm:
5
Hloubka v cm:
24
Objem v l:
0
Materiál:
sklo
Vůně:
0
Kolekce:
31
Rozměr:
23,7 x 5,1 x 23,7 cm