Představení společnosti


Vítejte v našem e-shopu Village style,


ve kterém bychom Vám rádi mimo jiné nabídli kvalitní evropské výrobky značek Costa Nova, Casafina, La Rochère, Madison, Ego dekor, Esschert design, Boles d´olor a americké svíčky Goose Creek. Jakožto výhradní distributoři těchto značek na český a slovenský trh, máme v naší nabídce nejkompletnější a nejucelenější nabídku na trhu. Veškeré zboží prodávané a nabízené na našem e-shopu www.villagestyle.cz máme skladem. Zboží je vystaveno na našem showroomu nedaleko Prahy, kde je možné si po předchozí telefonické domluvě dohodnout návštěvu a vybrané zboží si případně rovnou odvézt.

Podnikáme již od roku 1992, kdy jsme začali vyrábět kovový nábytek a doplňky z foukaného skla. V roce 2014 jsme založili firmu Ego dekor s.r.o., která navázala na naše předchozí aktivity.

V průběhu našeho podnikání jsme přešli od výroby k importu, od maloobchodu k velkoobchodu. Na český a slovenský trh jsme přivedli jako výhradní distributor více jak desítku evropských i zámořských výrobců a prodejců zahradního sortimentu, porcelánu, stolního skla, bytových doplňků, svíček a sortimentu vůní. Naším cílem je nabízet zajímavé zboží s důrazem na kvalitu a ekologii.

Od roku 2020 jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že vyslyšíme četné žádosti z řad fanoušků značek, které na český a slovenský trh dodáváme, a opět se částečně vrátíme k maloobchodnímu prodeji. Začátkem roku 2021 padlo konečné rozhodnutí o rozšíření našich aktivit i o maloodběratelský segment.

Pod značkou Village style již několik let dodáváme dekorace do obchodního řetězce a v letošním roce jsme se rozhodli pod stejným jménem vybudovat B2C e-shop. Snažíme se zde pro Vás připravit příjemné prostředí, k dispozici je Vám náš zkušený obchodní tým včetně celého zázemí firmy tak, abychom Vám poskytli obchodní služby na nejvyšší úrovni, jsme připraveni zodpovědět i na záludné otázky týkající se našich produktů.

Přejeme Vám hodně radosti z našich produktů!


Váš Ego dekor tým