Váza SIMPLICITY, 47cm, čirá   (ZSM-4656)

Objevte naši širokou kolekci unikátních váz z recyklovaného skla. Prozkoumejte naši nabídku a najděte ten správný kousek pro váš domov.
Prodejní cena s DPH / ks
784,00 Kč
Objevte naší širokou kolekci váz z recyklovaného skla od španělského výrobce San Miguel. Každá váza je jako malý kousek umění, který září svou jedinečností a elegancí. S použitím recyklovaného skla nejen snižujeme naši uhlíkovou stopu, ale také dáváme druhý život materiálu, což je zároveň ekologicky ohleduplné. Od elegantních a minimalistických až po bohaté a barevné vzory, naše vázy jsou stvořené pro každý interiér a každou příležitost. Ať už chcete zdůraznit krásu jednoduchosti nebo dodat vašemu domovu výrazný prvek, u nás najdete vázu, která vyjádří váš osobní styl. Prozkoumejte naši sbírku a najděte ten správný kousek pro váš domov.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
ZSM-4656
Čistá váha v kg:
3,410
Váha vč. obalu v kg:
3,690
Barva:
čirá
Šířka v cm:
0
Výška v cm:
47
Hloubka v cm:
0
Objem v l:
0
Materiál:
recyklované sklo
Vůně:
0
Kolekce:
0
Rozměr:
v. 47 cm
Poznámka:
V recyklovaném skle se mohou přirozeně vyskytovat bublinky a nepravidelnosti. Tyto nepravidelnosti podtrhují půvab ekologického materiálu. I přes své občasné bublinky si sklo zachovává vysokou kvalitu, funkčnost a estetickou přitažlivost.