Dekorace maják, V   (EGO-612958)

Oživte svůj interiér jarními a velikonočními dekoracemi Ego dekor. Kvalitní produkty s motivy jara a přírody, které přinesou do vašeho domova radost a harmonii. Objednejte si ještě dnes.
Prodejní cena s DPH / ks
539,00 Kč
Oslavte konec zimy a dodejte svému domovu nádech jarní svěžesti s naší kolekcí jarních a velikonočních dekorací značky Ego dekor. Naše dekorace na postavení jsou perfektním způsobem, jak dodat vašemu prostoru nádech radosti a harmonie.
V naší nabídce nabízíme široký výběr stojatých dekorací z kvalitních materiálů, jako je například sklo, mangové dřevo, kov, nebo keramika. Můžete si vybrat z různých tvarů, velikostí a motivů, které se hodí k vašemu interiéru a vkusu. Každý produkt z našeho katalogu je pečlivě navržen s ohledem na detail, estetiku a kvalitu. Každý kousek je vyroben s ohledem na životní prostředí a s použitím trvanlivých materiálů, abyste si mohli užívat jejich krásu po mnoho dalších sezón.
Pokud chcete vidět naše dekorace na postavení v akci, podívejte se na naše inspirativní fotogalerie na sociálních médiích nebo navštivte náš e-shop, kde si můžete prohlédnout a objednat naše produkty. Neváhejte a udělejte si radost nebo potěšte své blízké originálním a krásným dárkem.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
EGO-612958
Čistá váha v kg:
0,000
Váha vč. obalu v kg:
0,000
Barva:
0
Šířka v cm:
0
Výška v cm:
0
Hloubka v cm:
0
Objem v l:
0
Vůně:
0
Kolekce:
0