Sklenice HEART, GLASS TO GO 0,5L, čirá   (ZSM-2357)

Elegantní, udržitelné a praktické sklenice z recyklovaného skla. Prozkoumejte naši kolekci ještě dnes a najděte ty pravé kousky pro váš domov!
Prodejní cena s DPH / ks
243,00 Kč
Objevte naší pestrou kolekci sklenic ze 100% recyklovaného skla. Každá sklenice je vyrobena s ohledem na kvalitu, design a udržitelnost životního prostředí. Naše sklenice jsou ideální pro různé účely, od servírování nápojů po použití jako dekorativní prvky ve vašem domě. S použitím recyklovaného skla přispíváme k ochraně planety. Nabízíme široký výběr velikostí, tvarů a barevných variant, aby si každý zákazník mohl vybrat sklenici, která nejlépe vyhovuje jeho potřebám a vkusu. Od klasických tvarů po moderní a originální designy, u nás najdete sklenice, které zvýrazní krásu vašeho interiéru. Některé sklenice mají speciální utilitární doplňky jako například odšťavňovače, nebo uzávěry, skleněná brčka a další. Přidejte do svého domova krásné doplňky, které napomáhají udržitelnosti životního prostředí. Prozkoumejte naši kolekci a najděte ty pravé kousky, které udělají z vašeho každodenního života nezapomenutelný zážitek.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
ZSM-2357
Čistá váha v kg:
0,400
Váha vč. obalu v kg:
0,450
Barva:
čirá
Šířka v cm:
9
Výška v cm:
17
Hloubka v cm:
0
Objem v l:
1
Materiál:
recyklované sklo
Vůně:
0
Kolekce:
0
Rozměr:
pr. 8,5 x v. 17 cm | 0,50 L
Poznámka:
V recyklovaném skle se mohou přirozeně vyskytovat bublinky a nepravidelnosti. Tyto nepravidelnosti podtrhují půvab ekologického materiálu. I přes své občasné bublinky si sklo zachovává vysokou kvalitu, funkčnost a estetickou přitažlivost.