Lucerna závěsná, 3T *   (ZEE-WL52)

Zahradní osvětlení Esschert Design. Lampy, lucerny, svícny, olejové lampy, LED světla a pochodně různých designů pro každou zahradu.
Prodejní cena s DPH / ks
390,00 Kč
Zahradní osvětlení je důležitou součástí každé zahrady. V naší nabídce na jdete různé typy zahradního osvětlení nizozemské značky Esschert Design, která se specializuje na vývoj kolekcí souvisejících se zahradničením a přírodou. Tyto produkty jsou navrženy a vyvinuty evropskými designéry, kteří dbají na kvalitu, funkčnost a estetiku.
Nabídka zahradního osvětlení od Esschert Design zahrnuje lampy, lucerny, svícny, olejové lampy, lampiony, led světla a pochodně. Můžete si vybrat z různých materiálů, jako je kov, dřevo, sklo nebo papír, a z různých stylů, jako je rustikální, moderní, romantický nebo retro. Některé z nich jsou i ekologické, například olejové lampy, které používají rostlinný olej. Ať už hledáte něco pro balkon, terasu, zahradu nebo domácnost, v naší nabídce najdete zahradní osvětlení podle vašeho vkusu.
Nečekejte a objednejte si ještě dnes zahradní osvětlení od Esschert Design a vytvořte si útulnou a pohodovou atmosféru ve vaší zahradě. Objednejte si ještě dnes a využijte našich výhodných cen, rychlého dodání a profesionálního servisu.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
ZEE-WL52
Čistá váha v kg:
0,160
Váha vč. obalu v kg:
0,180
Barva:
0
Šířka v cm:
0
Výška v cm:
0
Hloubka v cm:
0
Objem v l:
0
Vůně:
0
Kolekce:
0