Přepravka skladovací stohovatelná, St   (ZEE-NG34)

Bedýnky a přepravky Esschert Design - praktické a stylové produkty z dřeva pro váš domov a zahradu. Objednejte si na našem e-shopu.
Prodejní cena s DPH / ks
691,00 Kč
Hledáte praktické a stylové řešení pro uskladnění nebo dekoraci domova a zahrady? Pak jsou bedýnky a přepravky od holandské společnosti Esschert Design ideální volbou pro vás. Tyto kvalitní a originální produkty jsou navrženy s ohledem na přírodu a zahradničení, a nabízejí vám funkčnost, estetiku a pohodlí. Bedýnky a přepravky Esschert Design jsou vyrobeny z pevného a odolného dřeva, které je ponecháno v přírodním provedení nebo opatřeno různými barevnými nátěry. Můžete si vybrat z různých velikostí, tvarů a designů, které se hodí k různým účelům a stylům. Můžete je naplnit dalšími produkty z kolekce Esschert Design, jako jsou například zahradní nářadí, květináče, dekorace, krmení pro zvířata, nástroje na grilování, nebo pěstovatelské pomůcky.

Bedýnky a přepravky Esschert Design jsou také skvělým dárkovým tipem pro vaše blízké, kteří mají rádi přírodu a zahradničení. Můžete je naplnit dalšími produkty z kolekce Esschert Design, jako jsou například zahradní nářadí, květináče, dekorace, ptáční krmítka, zahradní hry nebo zahradní nábytek.. Objednejte si ještě dnes bedýnky a přepravky Esschert Design na našem e-shopu.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
ZEE-NG34
Čistá váha v kg:
2,910
Váha vč. obalu v kg:
3,190
Barva:
0
Šířka v cm:
57
Výška v cm:
37
Hloubka v cm:
19
Objem v l:
0
CO JSTE MOŽNÁ NEVĚDĚLI:
0
Doplňkové informace:
0
Materiál:
borové dřevo
Vůně:
0
Kolekce:
0
Rozměr:
cm 57,1x36,8x19
Poznámka:
W13.7 Other furniture and garden products