Karafa Jacques   (ZLA-712001)

Džbány a karafy La Rochere - francouzské sklo pro vaše nápoje. Lisované sklo nebo křišťál, různé kolekce a dekory. Užitečné, odolné, vhodné do myčky. Objednejte si ještě dnes a užijte si francouzskou eleganci a kvalitu.
Prodejní cena s DPH / ks
364,00 Kč
La Rochere džbány a karafy jsou ideální pro podávání vody, limonády, džusu, vína nebo jiných nápojů. Jsou vyrobeny z lisovaného skla nebo foukaného křišťálu a mají působivý tvar a dekor. Můžete si vybrat z kolekcí Bee, Fleur de Lys, Perigord, Ouessant, Versailles, Zinc nebo Troquet, které dodají vašemu stolu francouzský šmrnc. Džbány a karafy La Rochere jsou užitečné, odolné a lze je použít v myčce nádobí. Objednejte si je ještě dnes na našem e-shopu a užijte si francouzskou eleganci a kvalitu na vašem stole. Pokud hledáte skleněné nádobí, které je elegantní, odolné a historické, pak je kolekce Budelle od francouzské značky La Rochere tou pravou volbou pro vás. Kolekce Budelle je inspirována tradičním francouzským designem z 18. století, který se vyznačuje jednoduchými a čistými liniemi. Kolekce zahrnuje karafy, sklenice, misky a talíře, které jsou vyrobeny z kvalitního skla a jsou vhodné pro každodenní použití i pro slavnostní příležitosti.

La Rochere je nejstarší sklárna v Evropě, která byla založena v roce 1475 v regionu Franche-Comté. Sklárna se pyšní dlouhou a bohatou historií, která je spojena s francouzskou kulturou a uměním. La Rochere dodnes zachovává ruční výrobu a tradiční postupy, které zaručují vysokou kvalitu a originalitu jejích výrobků. La Rochere je také známá svou spoluprací s mladými a talentovanými designéry, kteří přinášejí do kolekcí moderní a inovativní prvky.

Kolekce Budelle je jednou z nejoblíbenějších kolekcí značky La Rochere, která je ceněna pro svůj nadčasový a univerzální styl. Kolekce Budelle je ideální pro servírování vody, vína, džusu, limonády, čaje, kávy, polévek, salátů, dezertů a dalších pokrmů a nápojů. Kolekce Budelle je také skvělým dárkem pro vaše blízké, kteří ocení její krásu a funkčnost.

Pokud si chcete pořídit kolekci Budelle od La Rochere, můžete ji najít na našem e-shopu, kde nabízíme široký výběr skleněného nádobí této prestižní značky. Na našem e-shopu najdete také další informace o historii, výrobě a péči o sklo La Rochere. Objednejte si ještě dnes a užijte si kouzlo francouzského skla u vás doma.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
ZLA-712001
Čistá váha v kg:
0,450
Váha vč. obalu v kg:
0,450
Barva:
čirá
Šířka v cm:
11
Výška v cm:
23
Hloubka v cm:
11
Objem v l:
0
Materiál:
strojově foukané sklo
Vůně:
0
Kolekce:
0
Rozměr:
pr. 10,9 x v. 22,5 cm | 0,10 L